Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hoşgeldiniz

<<>>

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE

2 posters
YazarMesaj
Eliza
Admin
Eliza

Nerden : hayat\\\'ta ya tozu duman\\\'a katarsın, yada tozu duman\\\'ı yutarsın,.

BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE Empty
MesajKonu: BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE   BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE EmptyÇarş. Nis. 23, 2008 3:53 pm

BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE M5blq8cu9

BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE 23jh4
BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE 60ce7

BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE 72908500117224059579331fn6
BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE 72908500117224059579331fn6.b8fd27106c
BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE Bakirkullusaribalyajtz0
BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE Bakirkullusaribalyajtz0.2bfd44f044

BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE Cansu13bx8
BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE Sacbakimiyontemleriuzunmg3
BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE Scan10003a17oy8ym6skmh7
http://kuaforcuyuz.niceboard.net
sosyete
Misafir

BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE Empty
MesajKonu: Geri: BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE   BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE EmptySalı Haz. 24, 2008 9:02 am

canım bence bu sitedeki modeller m.ö. ki yıllara ait bu modellerden bir tanesini gülben hanıma yapsam midesi bulanır kadıncağızın ya da sibel hanıma ya da hülya hanıma v.s. sen herhalde işinde yenisin benden taktik almaya çok ihtiyacın var canım Very Happy
Eliza
Admin
Eliza

Nerden : hayat\\\'ta ya tozu duman\\\'a katarsın, yada tozu duman\\\'ı yutarsın,.

BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE Empty
MesajKonu: Geri: BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE   BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE EmptyCuma Ağus. 01, 2008 7:08 am

evet şekercim benim senin ve bu meslekle uğraşan her bireyin ve en pırofesyonel ve en amatörün bile düşüncesine kadar her fikrine ihtiyacım var umarın ileride seminerlerde görüşürüz ve bu site sadece tek bir amaç için var ileride bütün kuaförlerle birlikte bunu paylaşışırım umarım yorumun için çok tşk edrim .(emeğine sağlık)
http://kuaforcuyuz.niceboard.net
faraklit

faraklit

BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE Empty
MesajKonu: Geri: BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE   BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE EmptyC.tesi Ekim 04, 2008 2:19 pm

BEN HİÇTE BİLE MODASI GEÇMİŞ MODELLER OLARAK GÖRMÜYORUM,VE GAYETTE HOŞ MODELLER TAŞIMASINI BİLENLERE ÇOK İYİ MODELLER,KEŞKE DEDİĞİNİZ SANATÇOLARINDA SAÇLARI BU KADAR GÜZEL OLABİLSE.ELİNE SAĞLIK İYİ BİR ÇALIŞMA OLMUŞ ADMİN..

BALYAJ=RÖFLE=GÖLGE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BALYAJ ANLATIM