Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hoşgeldiniz

<<>>

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Loreal Açıcıları

YazarMesaj
Eliza
Admin
Eliza

Nerden : hayat\\\'ta ya tozu duman\\\'a katarsın, yada tozu duman\\\'ı yutarsın,.

Loreal Açıcıları Empty
MesajKonu: Loreal Açıcıları   Loreal Açıcıları EmptyPtsi Haz. 09, 2008 2:59 pm

Evet arkadaşlar Loreal platinium oryalin hemurlaştırılmış hali ve kendi oksidanıda mevcut zaten kendi oksidanı aşırı derecede koyu ben 2 senedir bu ürünü kullanıyorum ve çokta memnunum sizlere tavsiye ederim arkadaşlar
kullanımımı çok rahat kokusu yok ve istenilen derecede açma özelligine sahip siyah saçı bile platine çevire bilir saçta ise oryalin çok altında bir yıpranma saglarsınınz zaten açıcı hamur adıyla piyasada geziyor kendi oksidanını tavsiye edeiyorum çünkü öbürleriyle baya bir cıvık hah alıyor kendi oksidanıyla tam kıvamının buluyor paketlerde şişme olmuyor ısı derecesi çok düşük ısı gerektirmiyor piyasadaki fiyatı ** ytl oksidanı ** ytl 20 30 ve 40 lik oksidanları var temiz işçililk için uygun bir mazeme eyerki yaptıgınız işlemlerin hakkını alabiliyorsanız bu ürünün mutlaka salonununuzda bulundurn herkeze kolay gelsin kenidinize iyi bakın

loreal açıcıları çok kuvetli. ben puroximo beyaz ve mavi sini kullanıyorum çok da memnunum.yanma vekoparma olayı yok.
http://kuaforcuyuz.niceboard.net
Eliza
Admin
Eliza

Nerden : hayat\\\'ta ya tozu duman\\\'a katarsın, yada tozu duman\\\'ı yutarsın,.

Loreal Açıcıları Empty
MesajKonu: Geri: Loreal Açıcıları   Loreal Açıcıları EmptyPtsi Haz. 09, 2008 3:00 pm

--------------------------------------------------------------------------------
gold un 1 kilo 100 gramlık çıkarmış oldukları toz açıcıları var ben kendim kuıllandım türk malı sağlam ürün benim çok hoşuma gitti ama boyalı saçlarda biraz geç açılıyor tavsiyem biraz daha yüksek girersek problem yok fiyatıda çok uygun
Eliza
Admin
Eliza

Loreal Açıcıları Empty
MesajKonu: Geri: Loreal Açıcıları   Loreal Açıcıları EmptyPtsi Haz. 09, 2008 3:01 pm

PROXİMO açıcı 100% türk harikası

Arkadaşlar proximo marka açıcı kullananların bu başlık altında yorumlarını bekliyorum.

Ben istanbulda gittiğim malzemecierde göremedim, fakat dilaver bey bana beyaz ve mavi olmak üzere numune ürün gönderdi

ürünleri kendi personelim üstünde test ettim sonuç çok güzel arkadaşlar oksidanla bile çok tatlı renkler çıkartıyor

kıyaslama yaparsak igora açıcıdan çok daha iyi netice veriyor denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Bence bu ülkede gerçekten kaliteli olan Türk malı olan ürünlere destek verilmeli.

Ben bu konuda kaliteye ve sonuclara gözlemlerime göre tercih yapıyorum marka takıntım yoktur.

Fakat şunu da söylemeden geçemeyeceğimin ürünü kullandığımda bir ön yargım vardı türk malı yaa ne kadar

iyi olabilirki falan gibi sonuç ise vay be oldu gerçekten ellerinize sağlık dilaver bey...

Ürünü temin etmek isteyen arkadaşlarımız özel mesajdan dilaver beyle iletişim kursun

kendisi size yardımcı olacağına inanıyorum.
Eliza
Admin
Eliza

Loreal Açıcıları Empty
MesajKonu: Geri: Loreal Açıcıları   Loreal Açıcıları EmptyPtsi Haz. 09, 2008 3:01 pm

Wella Turkey
Büyükdere Cad.
Nurol Plaza No. 71
A Blok Kat 12
Maslak / Istanbul
Tel.: +90 212 329 09 00

Loreal Açıcıları
1 sayfadaki 1 sayfası