Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hoşgeldiniz

<<>>

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BUGÜN BAŞARI IÇIN NE YAPABİLİRSİNİZ?

YazarMesaj
Eliza
Admin
Eliza

Nerden : hayat\\\'ta ya tozu duman\\\'a katarsın, yada tozu duman\\\'ı yutarsın,.

BUGÜN BAŞARI IÇIN NE YAPABİLİRSİNİZ? Empty
MesajKonu: BUGÜN BAŞARI IÇIN NE YAPABİLİRSİNİZ?   BUGÜN BAŞARI IÇIN NE YAPABİLİRSİNİZ? EmptyÇarş. Haz. 18, 2008 2:56 am

Öyle bir hayat yaşıyorum ki, Cenneti de gördüm, cehennemi de. Öyle bir aşk yaşadım ki, Tutkuyu da gördüm, pes etmeyi de. Bazıları seyrederken hayatı en önden, Kendime bir sahne buldum oynadım. Öyle bir rol vermişler ki Okudum, okudum, anlamadım. Kendi kendime konuştum bazen evimde. Hem kızdım hem güldüm halime. Sonra dedim ki “söz ver kendine.” Denizleri seviyorsan, dalgaları da seveceksin. Sevilmek istiyorsan, önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin Öyle bir hayat yaşadım ki, son yolculukları erken tanıdım. Öyle çok değerliymiş ki zaman Hep acele etmem bundan, anladım…
http://kuaforcuyuz.niceboard.net

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-