Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hoşgeldiniz

<<>>

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ÇOK SORULANLAR

YazarMesaj
Eliza
Admin
Eliza

Nerden : hayat\\\'ta ya tozu duman\\\'a katarsın, yada tozu duman\\\'ı yutarsın,.

ÇOK SORULANLAR Empty
MesajKonu: ÇOK SORULANLAR   ÇOK SORULANLAR EmptyÇarş. Nis. 23, 2008 5:43 pm

Soru: Saçlarım çok çabuk terliyor, evde kendimin yapabileceği veya kullanacagım bir krem var mı? Teşekkürler.

Cevap: Evet var bu sorunu çözen ürünün adı “anti-freeze” serum Bonacure, Swarzkopf, isterseniz adresinize postalayabiliriz.

Soru: Saçıma 3 kere gölge, 1 kerede röfle yaptırdım. Ve her seferinde saç rengimin sarı olmasını istediğimi söyledim. Ancak her seferinde istediğim renkten epey koyu bir ton oldu. Benim saçım mı sarıyı kabul etmiyor, yoksa ben mi istediğim rengi belirtemedim. Merak ettiğim konu bu. Teşekkürler.

Cevap: Gölge ve röfle denince benim aklıma kendi saçınızın bir iki ton açığı geliyor. Bence bir resmi örnek gösterin ve işleminiz “balyaj” tekniği ile uygulansın, böylece daha doğal sarı ortaya çıkar.

Soru: Merhaba benim saçlarım siyah. Saçlarımın rengini açtırmadan, nasıl bir renk uygulayabilirim?

Cevap : Saçlarınız eğer boyanmış siyah ise aralara “maji contrast” LOREAL’in yeni boyaları ile yıpratmadan doğal tonlarda röfleler yaptırabilirsiniz. “Bekleriz.”

Soru: Yüzüm üçgen şeklinde, nasıl bir saç kesimi ve şekli bana daha uygun olabilir?

Cevap: Kesinlikle Küt kesim derim.

Soru: Saçlarımı boyatmadan önce gür ve iri güzel buklelere sahiptim şimdi ise saçlarımın bukleleri kalmadı ve mısır püskülü gibi. Bana nasıl bir yöntem önerirsiniz?

Cevap: Bukleli saçlar kuru saçlardır. Kimyasal işlem bakımlarla desteklenmez ise daha da kuruyan saç mısır püskülü gibi kalır. Size JOJOBA özlü Q marka Nem bakımı yapalım. Sonuca hayran kalacaksınız. “HEDİYEMİZ” olsun…

Soru: Saçlarımı kısa kestrmek ve boyatmak istiyorum. Buğday tenliyim ve suratım ufak. Sizce kısa saç kestirmem doğru olur mu ve hangi rengi tercih etmeliyim? Teşekkürler.

Cevap: Ufak yüzlere ufak saç her zaman harika olur. Kestane kızıl tonları ya da doğal tonlarda süper olur.

Soru: Saça kaynak nasıl yapılır? Ne kadar süre kullanılır? Olumlu ve olumsuz yonleri nelerdir?

Cevap : Geçen yazımızda bu konuda detayları vermiştik, yinede sormak isterseniz bizi arayın.

Soru: Merhabalar, saçlarım konusunda sizden güzel fikirlerinizi isteyeceğim. İnce telli, çabuk yağlanan, mat ve cansız üç-beş tel saçım kaldı, onları da sizin gibi uzman bir saç terapistinin önerilerine emanet etmek istiyorum. Kaybedecek pek bir şeyim kalmadı da. Önerilerinizi bekliyorum, mutlu kalın...

Cevap: Eğer saçlarınız anlattığınız gibi ise mutlaka saçlarınıza bir uzman bakmalı (Dr.), belki içeriğinde Keratin olan E vitaminli bir ilaç verebilir, benim önerilerim yeter derseniz; dökülme önleyici şampuan ve losyonla bu sorunun %33’ünü halledebiliriz.

Soru: Merhaba ismim matilda esmerim saçlarımı griye boyatmak istiyorum, ne dersiniz?

Cevap: Hepsini değil ara ara gri balyaj ile süper olur. Bekleriz.

Soru: Merhaba, saçlarım ince telli ve fazla uzun değil. Kısa bir kesim istiyorum ama yüzüme gider mi bilmiyorum. Yanaklarım dolgun, hafif yuvarlağımsı bir yüz tipim var, sizce kısa bi kesim uygun olur mu?

Cevap: Bence arkada çok az kat ve düz bir kesim önleri de düz olursa süper olur.

Soru: Selam, zor bir saça sahibim ve kendime yakışan modeli hala bulamadım. Gercekten
uzman olan bir kuafor var ise beni ona yönlendirmenizi isteyeceğim. Teşekkürler.

Cevap: Bir de bizi neden denemeyesiniz ki.

Soru: Saçlarım çok yağlanıyor. Ne yapabilirim?

Cevap: Yağlı saç: Sebumlar yağ bezlerini fazla beslerse saç çabuk yağlanır, benim önerilerim; saçlarınızı eğer her gün yıkamak zorundaysanız 1 şampuandan fazla yapmayın ve tırnaklarınızla sert kaşımayın, az yağlı şeylere yönelin, saçınızı toplamayın, sık sık el sürmeyin.

Soru: Saç kesimi ve fön ve boya fiyatlarını öğrenebilir miyim?

Cevap: Saç kesimi= 40 milyon, Boya= 55 milyon , Fön= 10 milyon

Soru: Merhaba, ben 33 yaşındayım ve bugün aldığım haber ile 5-6 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Saçlarımı boyatıyorum ve öğrendiğme göre saç boyasının hamilelik döneminde yapılmaması gerektiği. Bitkisel saç boyası kullanabilir miyim? Bu konuda bilgi vermenizi rica ederim. Teşekkürler.

Cevap: Öncelikle kutsal bir olayın baş kahramanısınız çok dikkatli olmanız gayet güzel. Bence hamileliğin ilk üç ayında saça boya sürülmemesi daha doğru. Ama düzenli saç boyatan biriyseniz bitkisel saç boyası ile deriye temas etmeden saçın tüm boyu kaş renginize boyanırsa en az 6 ay tek renk saç kullanabilirsiniz, ben kendi eşime de aynı işlemi yaptım. Ayrıca doğum sonrası bile emziren bir anneye boyayı ben aciliyeti yoksa önermiyorum. Boya yerine ilerleyen zamanlarda uç balyaj deriye temas olmadan renklendirme olacağından sonuç harika olacaktır. Anne olmanın dayanılmaz cazibesi zaten sizi güzelleştirecektir. Bye Bye.

Soru: Merhaba; şu anda saç rengim küllü kumral. Hangi tonda balyaj önerirsiniz. Ayrıca perma yaptırmak istiyorum balyaj ve perma aynı gün yapılırsa saça zarar verir mi? Teşekkürler.

Cevap: Kesinlikle perma önermiyorum. Bebek sarısı "uç balyaj" tavsiye ederim.
http://kuaforcuyuz.niceboard.net

ÇOK SORULANLAR
1 sayfadaki 1 sayfası