Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hoşgeldiniz

<<>>

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba arkadaşlar

2 posters
YazarMesaj
kuaförce

kuaförce

Merhaba arkadaşlar Empty
MesajKonu: Merhaba arkadaşlar   Merhaba arkadaşlar EmptyCuma Nis. 25, 2008 1:31 pm

Merhaba arkadaşlar bu siteyi tesadüfen buldum. Çok faydalı bir site olduğunu düşünüyorum ama insanlar yeteri kadar ilgilenmiyorlar bence. Bu siteyi geliştirdiğimizde sektörde büyük hareket olacağını düşünüyorum ben. her meslek grubunda böyle siteler yok. bunun kıymetini bilmeliyiz bence. insanlar bu siteyi dah aaktif kullanırlarsa bence çok güzel bi rpaylaşım ortamımız olabilir. ayrıca hepimiz salonlarımıza tıkılmış durumdayız. yeni arkadaşlıklar ve bilgi paylaşımları bu siteyi hareketlendirir eminim.

bence herkes kendine bir günlük açsın. kendini ve salonunu tanıtsın. böylece birbirimizi tanımasak da birbirimiz hakkında bir sürü bilgi ve izlenim edinebiliriz. tecrübelerimizi paylaşabiliriz. bence hepimiz için çok faydalı olur.
mekserin
Misafir

Merhaba arkadaşlar Empty
MesajKonu: saç   Merhaba arkadaşlar EmptyÇarş. Ocak 07, 2009 10:36 am

merhaba ben meslege başlayalı 8 ay oldu sıtenızı tesadufen buldum cok begendım fakat vıdeo goruntulerı yayınlarsanız cok sevınırım
meltem

Merhaba arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba arkadaşlar   Merhaba arkadaşlar EmptyPtsi Ekim 26, 2009 10:19 am

merhaba bende bu mesligin eğitimini alıyorum yani okuyorum.ögretmenimizin werdigi ödewleri burdan bulabilmek için üye oldum.....

Merhaba arkadaşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-